D.U.K.

Muziejaus informacija

Kaune, Gedimino g. 48. Muziejus įkurtas viename iš pastate esančių butų, 3-iame aukšte, bute nr. 5.
Pastate lifto nėra, vienintelis patekimas į muziejų trečiame aukšte yra per laiptinę.
Taip, muziejuje yra WC, juo bus galima naudotis ekskursijos metu.

Ekskursijų registracija/lankymas

Tai tokia ekskursijos rūšis, kurios metu siekiame, kad svečiai patirtų, kaip gyveno miesto žmonės tarpukario Lietuvoje, Kaune. Ekskursijos trukmė ~2 val. Jos metu pristatomas Art Deco stilius, apžiūrimas fasadas, aplankomas autentiškas butas, kiekvienas jo kambarys, yra kviečiama prisėsti ant autentiškų baldų, vaišinama gėrimu, pasakojamos čia esančių baldų, daiktų bei pastate gyvenusių žmonių istorijos.
Art Deco muziejaus naujoji programa „Patirtis“ labiausiai tinka tiems, kurie jau lankėsi patyriminėje ekskursijoje, susipažinę su Art Deco stiliumi, interjeru, baldais ir norėtų vėl sugrįžti į šią gražią aplinką tik jau visai kitokiai patirčiai. Ją veda Smetonos adjutanto dukterėčia ponia Rita. Daugiau dėmesio skiriama namo gyventojų likimams ir istorijoms. Svečių laukia paserviruotas stalas valgomajame, vaišinamasi iš itin vertingų, autentiškų 20 a. pradžios porceliano indų.
Patyriminė ekskursija yra 2 val. trukmės pasakojimų renginys, kurio metu reikia išlaikyti dėmesį kaip teatre. Ekskursijos metu paliečiama narkotinių medžiagų vartojimo tarpukariu tema.
Muziejuje vaikams pasiekiamose vietose yra daug vertingų ir trapių eksponatų, todėl atsiranda rizika susižaloti, taip pat kyla grėsmė ir vertingiems eksponatams.
Bilieto kaina asmeniui yra 24€, ši kaina yra vienoda visiems svečiams. Šis muziejus nėra išlaikomas iš valstybės mokesčių mokėtojų lėšų, tad apgailestaujame, neturime galimybės pasiūlyti kitokios kainos.
Muziejus lankomas tik patyriminių ekskursijų formatu. Šių ekskursijų datos ir laikai skelbiami muziejaus tinklapyje. Vietų skaičius vienoje ekskursijoje ribotas, bilietai parduodami: www.artdecomuziejus.lt.
Taip, ekskursijos datą/laiką galima pakeisti likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@artdecomuziejus.lt
Ne, pinigai už bilietus ir dovanų kuponus nėra grąžinami, tačiau galima pakeisti ekskursijos datą/laiką likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@artdecomuziejus.lt
Registruoti privačią ekskursiją galite čia: Privačios ekskursijos registracija. Privačios ekskursijos kaina prasideda nuo 374 eurų.
Patyriminių ekskursijų formatas nėra pritaikytas mažiesiems, amžiaus rekomendacija yra N-14. Netolimoje ateityje ketiname pakviesti į specializuotas ekskursijas po Art Deco muziejų, skirtą vaikams.
Labai mylime gyvūnus, tačiau ekskursijos formatas nėra pritaikytas naminiams gyvūnams.
Taip. Galite įsigyti Art Deco muziejus dovanų kuponą – Dovanų kuponai.
 • Dovanų kuponas naudojama kaip nuolaidos kodas, kuris nurodomas krepšelyje.
 • Panaudojimo žingsniai spausti čia.
 • Atvykus į ekskursiją reikia pateikti bilietus gautus po užsakymo apmokėjimo (telefone arba spausdintą variantą).
  Jei po užsakymo patvirtinimo negavote atskiro laiško su bilietais, prašome kreiptis ligita@artdecomuziejus.lt nurodant užsakymo numerį.

  Atsiskaitymo tvarka

  Nuo šiol atsiskaityti mūsų svetainėje – dar patogiau ir saugiau. Partnerystė su Lietuvoje populiariausiu mokėjimų operatoriumi Paysera įgalina mūsų klientus pasirinkti jiems tinkamiausią atsiskaitymo būdą.
  Nuo šiol atsiskaityti mūsų svetainėje – dar patogiau ir saugiau. Partnerystė su Lietuvoje populiariausiu mokėjimų operatoriumi Paysera įgalina mūsų klientus pasirinkti jiems tinkamiausią atsiskaitymo būdą.
  Sąskaitos išrašomos:
 • Dovanų kuponams - po apmokėjimo;
 • Bilietams - po ekskursijos;
 • Esant poreikiui išrašome išankstinę sąskaitą, norint ją gauti užsakymo pateikimo metu reikia suvesti įmonės rekvizitus, o apmokėjimo metu pasirinkti „Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą (įmonėms)“
  Kas apmokės už ekskursiją - nesvarbu.
  Atsiskaityti vietoje galimybės nėra. Muziejus priima tik bankinius mokėjimus/pavedimus.
  Jei po apmokėjimo negavote bilietų ar dovanų kupono, prašome susisiekti - ligita@artdecomuziejus.lt nurodant užsakymo numerį.
  Pateikiant užsakymą Jūsų prašome Jus identifikuojančios informacijos: vardo, pavardės ir elektroninio pašto adreso, tam kad galėtume:
 • informuoti apie artėjančią ekskursiją,
 • perkelti/grąžinti bilietus (Jūsų pageidavimu).
 • Jūsų telefono numerio prašome, tam atvejui, jei suklystumėte nurodydami savo el. pašto adresą ir negalėtumėme Jums perduoti svarbios informacijos susijusios su paslaugos suteikimu.
  Pirkinių krepšelis