Loading Renginiai

« Visi Renginiai

  • This renginys has passed.

Patirtis

10 gegužės 12:00 - 14:00

Su nekantrumu pristatome jums naują, ilgai brandintą, dar gilesnę kultūrinę patirtį.

Art Deco muziejus 2.0.

Subrendę gilesnėms patirtims.

PRIEŠISTORĖ:

2014 m. nutiko du reikšmingi įvykiai, jie būtent paskatino Karolį ir Petrą, žmones ne iš kultūros ar architektūros lauko, intuityviai nerti į muziejininkystę:

  1. įspūdingo grožio apartamentas Vytauto pr. 30, kurio koridorius transformavosi į pokylių salę, vonioje išlikęs skambutis personalą iškviesti
  2. ir pažintis senamiestyje, su ponia Rita, Smetonos adjutanto dukterėčia, įkvepiančia asmenybe, kuri spinduliuoja tarpukario inteligencija.

Su dideliu malonumu pranešame, kad žmogus, labiausiai įkvėpęs mus nuoširdžiai domėtis ir nerti į tą optimizmo, Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpį – ponia Rita, nuo šiol porą kartų per savaitę jūsų lauks Art Deco muziejuje. Ji pasiruošusi pasidalinti savo iš kartos į kartą paveldėta išminti, asmenine patirtimi ir praleisti su jumis 2 nuostabias valandas autentiškoje aplinkoje.

PROGRAMA:

Jūs būsite ponios Ritos svečiai. Mėgausitės 1929 m. interjeru, jaukioje 12 svečių grupėje. Bendrausite, skaitysite senąją literatūrą. Skambės muzika. Klausysitės tikrų ir dar neviešintų liudijimų apie šiame name gyvenusius žmones. Ponia Rita nevengia ir itin sudėtingų temų apie visus mūsų istorijos laikotarpius bei žmones. Visiška laisvė įsitraukti ir diskutuoti.

Valgomajame jūsų lauks išskirtinė galimybė pasivaišinti arbata ir to meto gėrimais. Specialiai tik šiai patirčiai mėgausitės autentiškais auksuotais porceliano indais, kurie viename Lietuvos muziejuje yra eksponuojami tik už stiklo. Tokį patį arbatos servizą naudojo ir kompozitoriaus Juozo Naujalio šeima, ne veltui ponia Rita šiuos indus ir vadina „profesūros“ porcelianu, o jūs ir viešėsite namuose, kuriuose tarpukariu gyveno prof. dr. Pranas Gudavičius su šeima bei Lietuvos švietimo ministras prof. Vincas Čepinskis.

REKOMENDACIJA:

Art Deco muziejaus naujoji programa „Patirtis“ labiausiai tinka tiems, kurie jau lankėsi patyriminėje ekskursijoje, yra susipažinę su Art Deco stiliumi, interjeru, baldais bei laikmečio faktais ir norėtų vėl sugrįžti į šią gražią aplinką tik jau kitai patirčiai.

Informacija

Data:
10 gegužės
Laikas:
12:00 - 14:00
Trukmė:
2 val.
Kalba:
Lietuvių kalba
Amžiaus rekomendacija:
N-20

Organizatorius

Art Deco muziejus
El. paštas:
registracija@artdecomuziejus.lt
View Organizer Website

Vieta

Art Deco muziejus
Gedimino g. 48
Kaunas, Lietuva
+ Google Map
View Venue Website

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai nebeparduodami.

Nebėra laisvų vietų? Nenusiminkite, patikrinkite Amsterdamo mokyklos muziejaus ekskursijų kalendorių.

Pirkinių krepšelis