Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Moksleivių edukacija EN

23 lapkričio 14:00 - 15:00

Art Deco muziejus – tai tarpukario architektūros daugiabutyje Kauno centre privačia iniciatyva įkurtas prabangus apartamentas, kuriame yra atkurti visi originalūs interjero elementai ir stengtasi sukurti kuo autentiškesnę tarpukario Kauno gyventojo namų erdvę.
Ekskursijos po muziejų metu į tarpukario Kauną, 1929-uosius trumpam nusikeliama leidžiant dalyviams į šį laikotarpį pažiūrėti netik iš šono, bet patiems jį patirti. Muziejaus eksponatus galima liesti ir jais naudotis – sėdėti ant originalių baldų, raikyti duoną senovine pjaustykle ar įjungti tarpukario Kaune naudotą skrudintuvą ar net plaukų džiovintuvą.
Per pasakojimus skirtinguose apartamento kambariuose, kvapus, fone skambančią muziką mokiniai Pirmosios Lietuvos Respublikos kultūros paveldą, tuo metu vyravusią atmosferą pažins kitokiu, nei įprasta, formatu. Bendrosios ugdymo programos istorijos pamokų turinys, su kuriuo mokiniai susipažįsta mokykloje, čia bus papildomas įdomiais faktais apie laikotarpį, realių žmonių istorijomis ir architektūros bei dizaino pavyzdžiais, kurie leis Kauną, kaip laikinąją sostinę, savo vaizduotėje nupiešti daug tiksliau.
Ekskursijos metu su mokiniais bus diskutuojama apie tarpukario visuomenės gyvenimo būdą, įpročius, madas, taip pat ir vyravusias socialines problemas.

Art Deco muziejus – išrinktas Sėkmingiausiu turizmo projektu Lietuvoje 2021, taip pat apdovanotas Kauno savivaldybės „Šviesi Šalis 2021” apdovanojimu.

Edukacijas užsakyti galite: Kultūros paso puslapyje.

Informacija

Data:
23 lapkričio
Laikas:
14:00 - 15:00
Trukmė:
2 val.
Ekskursija kategorija:
Amžiaus rekomendacija:
N-14

Organizatorius

Art Deco muziejus
El.paštas
registracija@artdecomuziejus.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę

Vieta

Art Deco muziejus
Gedimino g. 48
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis
Peržiūrėti Vieta svetainę
Pirkinių krepšelis