
Ekskursijos po muziejų metu į tarpukario Kauną, 1929-uosius, trumpam nusikeliama leidžiant dalyviams į šį laikotarpį pažiūrėti netik iš šono, bet patiems jį patirti.
Muziejaus eksponatus galima liesti ir jais naudotis – sėdėti ant originalių baldų, raikyti duoną senovine pjaustykle ar įjungti tarpukario Kaune naudotą tosterį ar net plaukų džiovintuvą.
Per pasakojimus skirtinguose apartamento kambariuose, kvapus, fone skambančią muziką mokiniai Pirmosios Lietuvos Respublikos kultūros paveldą, tuo metu vyravusią atmosferą pažins kitokiu, nei įprasta, formatu.
Bendrosios ugdymo programos istorijos pamokų turinys, su kuriuo mokiniai susipažįsta mokykloje, čia bus papildomas įdomiais faktais apie laikotarpį, realių žmonių istorijomis ir architektūros bei dizaino pavyzdžiais, kurie leis Kauną, kaip laikinąją sostinę, savo vaizduotėje nupiešti daug tiksliau.
Ekskursijos metu su mokiniais bus diskutuojama apie tarpukario visuomenės gyvenimo būdą, įpročius, madas, taip pat ir vyravusias socialines problemas.